Nowy Jork: 13:33 | Chicago: 12:33 | Los Angeles: 10:33

Import aut z USA

Bezpośrednie licytacje na zamówienie

Kalkulator kosztów importu

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Kup swoje wymarzone auto.

  Jeżeli nie wiesz jeszcze jakie auto chcesz kupić to zostaw pola powyżej puste.

  Dlaczego warto sprowadzić samochód z USA?

  Cena

  Doliczając koszty naprawy i opłat, samochody z USA potrafią być nawet 40% tańsze niż podobne auta na Otomoto.

  Przykładowe ceny aut

  Unikalność

  Na aukcjach jest wybór wielu modeli aut, niedostępnych w sprzedaży na rynku europejskim.

  Jawna historia

  Każdy pojazd w USA ma opisaną historie wypadków i serwisu w reportach CarFax, które zawsze kupujemy.

  Sprawdzanie vin

  Proces sprowadzenia samochodu z USA

  1.

  Uzgodnienie warunków i podpisanie umowy.

  Udzielamy porad, tłumaczymy działanie całego procesu i pokazujemy przykładowe kalkulacje.

  2.

  Wybór marek i modeli oraz licytacja.

  Szukamy umówionego typu pojazdu, licytujemy. Jeśli klient sobie życzy to zlecamy oględziny.

  3.

  Transport z placu domu aukcyjnego do portu docelowego.

  Po opłaceniu samochodu zlecamy całą logistykę, aż do portu docelowego w Europie.

  4.

  Agencja celna, transport pod dom, naprawa i rejestracja.

  Pomagamy w ocleniu samochodu, transportujemy pod dom klienta, pomagamy w naprawie i rejestracji.

  Nasze zalety

  Bezpośrednia licytacja

  Wszystkie samochody licytujemy z własnego konta. Nie korzystamy z brokerów, dzięki czemu całość kosztów importu auta z USA można odliczyć od podatku dochodowego, kupując auto na swoją firmę.

  Kompleksowa obsługa

  Zajmujemy się całym procesem importu. Jesteśmy pod telefonem 7 dni w tygodniu. Posiadamy fizyczne biuro w Warszawie, gdzie możemy się spotkać i podpisać umowę.

  Naprawa pojazdu

  Posiadamy zaprzyjaźnione centrum napraw powypadkowych. Pomagamy naszym klientom w całym procesie naprawy i dostosowania samochodu do warunków europejskich.

  Import aut z USA  - alternatywa dla rosnących cen samochodów nowych w Europie

  Patrząc na ceny nowych samochodów w 2024 roku można się nieźle zaskoczyć, gdy te same modele 10 lat wcześniej kosztowały prawie dwa razy mnie. Import aut z USA to świetne rozwiązanie problemu rosnących cen.  W ostatnich latach import aut z USA zyskał na popularności wśród polskich konsumentów. Dzięki różnorodności modeli, atrakcyjnym cenom i dostępności unikatowych samochodów, coraz więcej osób decyduje się na sprowadzenie wymarzonego pojazdu prosto z Ameryki. Chętnie znajdziemy dla klienta samochody z niskimi przebiegami, lekko uszkodzone, bądź nawet bezwypadkowe, które będą kosztowały nawet 40% mniej niż odpowiedniki na OTOMOTO.

  Aukcje Samochodowe USA

  Jednym z najważniejszych elementów procesu importu są aukcje samochodowe USA. Oferują one szeroki wybór pojazdów, od klasycznych muscle cars po nowoczesne SUV-y z niskimi przebiegami. Aukcje dają unikalną szansę na zakup auta w znacznie niższej cenie niż na tradycyjnym rynku. Dzięki naszemu doświadczeniu mogą Państwo uniknąć błędów podczas importu samochodu z USA. Wiemy na co zwrócić uwagę i jak sprawdzić dobrze dany samochód.

  Proces Sprowadzania Aut z USA

  Sprowadzenie auta z USA wymaga wielu kroków. Po pierwsze, należy zdecydować się na konkretny model i znaleźć go na aukcji i dokładnie sprawdzić uszkodzenia. Następnie ważne jest sprawdzenie historii pojazdu, aby uniknąć niespodzianek po jego przyjeździe. Po wygraniu aukcji, samochód musi zostać przetransportowany do Polski, co wiąże się z dodatkowymi kosztami i formalnościami celnymi.

  import aut z usa

  Wybierając naszą firmę do pomocy w imporcie auta z USA, zyskują Państwo pewność, że cały proces zostanie poprawnie wykonany i mogą Państwo liczyć na wsparcie na każdym etapie. Po podpisaniu umowy w naszym biurze, bądź zdalnie, przystępujemy do poszukiwania auta i licytacji. Po wygranej aukcji zostaje wystawiona faktura bezpośrednio od Copart czy IAAI i na jej podstawie robiony jest przelew. Po opłaceniu auta sami zlecamy transport drogowy do portu, gdzie pojazd zostanie załadowany na kontener i statek. Klient ma do wyboru opcje transportu, zabezpieczenie pojazdu, ubezpieczenie, czy ilość miejsca w kontenerze. Jest możliwe nawet zarezerwowanie całego kontenera dla jednego pojazdu.

  Po dotarciu samochodu do Europejskiego portu. Najczęściej jest to Bremerhaven w Niemczech, załatwiamy wszystkie formalności celne i organizujemy transport pod podany przez klienta adres.

  Gdy samochód dociera do Polski, pomagamy z uzyskaniem opinii rzeczoznawcy, opłaceniem akcyzy i rejestracją pojazdu.

  Bezpieczeństwo

  Doskonale wiemy jak to jest kupić swój wymarzony samochód. Pracujemy 7 dni w tygodniu, zawsze jesteśmy do dyspozycji klienta. U nas nie ma możliwości, aby klient nie mógł się skontaktować z nami przez kilka dni. Każdy klient dostaje aktualizacje na maila o swoim procesie importu. Wysyłamy zdjęcia z każdego etapu. Od odebrania samochodu z aukcji, po zapakowanie do kontenera, aż do załadunku na ciężarówkę w Europie. Na etapie tranzytu morskiego można śledzić swój pojazd pod tym linkiem.

  Wykorzystanie Kalkulatora Sprowadzenia Auta z USA

  Aby ułatwić zrozumienie całkowitych kosztów importu, warto skorzystać z narzędzi takich jak kalkulator sprowadzenia auta z USA. Pozwala on na szybką kalkulację opłat celnych, podatku VAT oraz innych opłat związanych z importem. Dzięki temu, kupujący może dokładnie zaplanować swój budżet i uniknąć nieprzewidzianych wydatków.

  Import Samochodów z USA - Czy to Się Opłaca?

  Decyzja o imporcie samochodu z USA powinna być dobrze przemyślana. Warto zwrócić uwagę na różnice techniczne pomiędzy pojazdami przeznaczonymi na rynek amerykański a europejski, takie jak różnice w specyfikacji czy wyposażeniu. Jednakże, dzięki możliwości zakupu unikatowych modeli i atrakcyjnym cenom, import samochodów z USA może być korzystnym rozwiązaniem dla wielu osób. A wyposażenie amerykańskich samochodów często jest dużo lepsze niż Europejskich.

  leasing samochodu z usa

  Importowanie auta z USA to proces, który wymaga dobrej organizacji, zrozumienia rynku oraz świadomości kosztów dodatkowych. Korzystanie z portali aukcji samochodowych w USA, takich jak COPART czy IAAI wymaga posiadania konta z aktywną licencją. Dokładne sprawdzanie historii pojazdu i jego stanu jest bardzo istotne i nieprzyłożenie się do tego etapu może skutkować zakupem „miny”, czyli samochodu który będzie generował duże koszty naprawy. i wykorzystanie kalkulatora sprowadzenia auta z USA to kluczowe elementy, które pomogą w efektywnym i bezpiecznym imporcie wymarzonego samochodu. Przy odpowiedniej wiedzy i przygotowaniu, import aut z USA może okazać się doskonałym wyborem dla miłośników motoryzacji i osób które chcą zaoszczędzić sporo pieniędzy.

  Importowanie samochodów z Ameryki to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale również możliwość posiadania pojazdu, który wyróżnia się na polskich drogach. Ważne są również aspekty prawne i techniczne, takie jak homologacja, rejestracja pojazdu w Polsce oraz dostosowanie go do europejskich norm. Warto zatem przed podjęciem decyzji o imporcie skonsultować się z naszymi konsultantami, specjalizującymi się w sprowadzaniu aut z USA. Oferujemy bezpłatną konsultacje. Możemy odpowiedzieć na najbardziej dociekliwe pytania i pomóc przy wyborze samochodu.

  Partnerzy

  Wypełnij formularz zgłoszeniowy

  Kup swoje wymarzone auto.

  Opinie

  Zawsze chciałam mieć Maserati. Pan Dawid z AutoLab załątwił cały proces importu i naprawy od A do Z. Udało mi się zaoszczędzić 20tys. zł. Polecam

  Karolina z Ząbek

  Byłem miło zaskoczony jak dotarł mój samochód. Stan był lepszy niż zakładałem. Panowie z Autolab byli bardzo pomocni. Zasypywałem ich pytaniami, ale byli cierpliwi i wszystko mi wyjaśniali.

  Pan Szymon z Warszawy

  Polecam każdemu, kto chcę ściągnąć sobie samochód z USA. Chłopaki załatwili cały proces od a do z. Samochód naprawiony i stoi już w moim garażu.

  Maciek z Malborka

  Najczęściej zadawane pytania

  Czy jest możliwość sprowadzenia samochodu z USA na firmę i wrzucenia całości wydatków w koszty?

  Oczywiście. Wszystkie opłaty importu samochodu są potwierdzone fakturami, dzięki czemu prowadząc nawet pełną księgowość wszystko jest wrzucone w koszty. Dodatkowo, kupując samochód na firmę, mamy możliwość przerzucenia płatności podatku VAT na następnego nabywce i nie mroźić kapitału.

  Jaki jest czas realizacji importu samochodu?

  Wszystko zależy od lokalizacji aukcji. Stany Zjednoczone są bardzo duże, więc czas trwania dostarczenia auta z zachodniego wybrzeża, a wschodniego. Aukcje z np: Florydy, Nowego Jorku znajdują się blisko portów. Import zwykle trwa od 3 tygodni do 5 tygodni od momentu wylicytowania do dostarczenia pod dom klienta. Samochody kupione w Kalifornii zwykle są dostarczane w 2-3 miesiące. Czas importu może ulec zmianie ze względu na różne czynniki, w tym dostępność transportu i procedury celne, pogoda.

  Czy firma zajmuje się wszystkimi formalnościami celnymi i podatkowymi?

  Zajmujemy się całym procesem od momentu wylicytowania, po dostarczenie samochodu pod adres klienta. Często pomagamy klientom w naprawach, wysyłając samochody prosto z portu z Bremerhaven do warsztatu. Koordynujemy wszystkie czynności z agencjami celnymi i możemy też zorganizować cały proces opłaty akcyzy w Polsce.

  Jak mogę śledzić postęp przesyłki i transportu mojego samochodu?

  Jesteśmy bezpośrednim importerem. Dzięki czemu, sami organizujemy też cały proces transportu. Klientom oferujemy kod śledzenia, który można sprawdzić online i zobaczyć gdzie znajduje się kontener z samochodem. Na każdym etapie są wysyłane automatycznie zdjęcia klientom.

  Jak mogę sprawdzić historię pojazdu i czy pojazd nie jest kradziony?

  Każdy samochód, którym jest zainteresowany klient sprawdzamy w różnych miejcach. Oferujemy raporty CarFax i AutoCheck bezpłatnie dla naszych klientów, nawet jak nie mamy podpisanej umowy. Wysyłamy klientom plik z instrukcjami i przydatnymi linkami, gdzie samemu można sprawdzić samochód.

  Jak mogę dokonać płatności za zakupiony samochód i usługi importowe?

  Płatność przelewem za samochód odbywa się na podstawie faktury wystawionej bezpośrednio z aukcji.  

  Czy mogę sprowadzić auto z USA i przeznaczyć tylko na części? Jak to wpływa na podatki i koszty celne?

  Oczywiście.  Opłaty mogą się różnić niż w przypadku całych samochodów. Przeważnie jednak są one takie same. NAleży opłacić cło, akcyze, VAT.
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram