Nowy Jork: 21:53 | Chicago: 20:53 | Los Angeles: 18:53

Skup aut Warszawa

  • Płatność od ręki
  • Bezpłatna wycena auta i transport
  • Najlepsze stawki na rynku
skup aut warszawa
Nasze zalety:
Szybka darmowa wycena
Prosta umowa
Gotówka, bądź przelew od ręki
Najlepsze stawki na rynku
Doświadczeni specjaliści
Pomoc prawna

Jakie korzyści ma dla Ciebie nasz Skup aut Warszawa?

Jesteśmy w stanie przyjechać do Ciebie na miejscu odkupić Twój pojazd i zapłacić od razu, zabierając z Twojej głowy problem związany ze sprzedażą samochodu.
Posiadamy zarejestrowaną firmę świadczącą usługi skupu samochodów. Kupujemy auta w każdym stanie. Zapewniamy własny transport lawetą, dzięki czemu kupujemy nawet niejeżdżące samochody. Pomagamy w organizowaniu papierów i sprawach spadkowych.

Proces sprzedaży samochodu

Kontakt

Uzyskujemy podstawowe informacje o pojeździe, telefonicznie, przez formularz, bądź SMSem.

Wycena auta

W ciągu nawet 5 minut jesteśmy w stanie wstępnie wycenić i złozyć propozycję odkupu auta.

Spotkanie

Przyjeżdżamy do klienta, na miejscu szybko sprawdzamy stan samochodu.

Zapłata

Przy podpisywaniu umowy płacimy całość za auto, gotówką, bądź przelewem.

Jakie samochody kupujemy

Jesteśmy legalną Polską firmą

Szukając frazy skup aut Warszawa można spotkać się z wieloma ofertami odkupu pod którymi kryją się osoby kupujące samochody bez firmy, prywatnie. W razie problemów, dużo ciężej jest dochodzić swoich praw niż w przypadku firmy. My jesteśmy legalnie działającą polską firmą i odprowadzamy podatki w Polsce. Prowadzimy skup samochodów już od kilku lat, dzięki czemu doskonale wiemy jak przeprowadzić całą transakcje, tak aby obie strony były zadowolone.

Skupujemy samochody w każdym stanie technicznym

Niezależnie, czy samochód jest sprawny czy nie. Oferujemy skup samochodów nawet niesprawnych mechanicznie, czy też powypadkowych. Nie ograniczmy się do określonych marek, czy też kwot. Kupujemy samochody za kilka, a nawet kilkaset tysięcy złotych. Często naszymi klientami są osoby, które dzwonią do nas z miejsca kolizji, a my przyjeżdżamy lawetą na miejsce i załatwiamy wszystkie formalności nawet od razu na miejscu wypadku. Jeżeli oferta nie będzie dla Państwa zadowalająca możemy odholować samochód na nasz parking, gdzie na spokojnie może on stać i czekać na termin u mechanika. Korzystając z wyceny samochodu online, można załączyć zdjęcia uszkodzeń pojazdu, wtedy nawet zdalnie możemy zaproponować finalną cenę, jaką zapłacimy za samochód.

Czy mój samochód nada się do skupu aut Warszawa?

Często nasi klienci zastanawiają się, czy ich samochód kwalifikuje się do skupu. Nasza firma kupuje samochody: uszkodzone, sprawne, angliki, powypadkowe, a nawet poleasingowe - kilkuletnie. Podczas wyceny bierzemy pod uwagę: Markę, model, wersje, silnik, przebieg, wiek oraz stan pojazdu. Oferujemy też skup aut dostawczych, a nawet kupujemy starsze i klasyczne samochody. Podchodzimy rzetelnie i transparentnie do klienta. Przed spotkaniem oferujemy cenę jaką możemy zapłacić oraz udostępniamy umowę do wglądu, aby klient na spokojnie się z nią zapoznał - jest to krótka jednostronna umowa.

skup aut warszawa

Skup samochodów Warszawa

Nasza firma mieści się w Warszawie, ale oferując usługę dojazdu do klienta możemy przyjechać po samochód nawet na drugi koniec kraju. Posiadamy własną flotę samochodów typu autolaweta, dlatego z łatwością przyjedziemy pod wskazany przez klienta adres, sprawdzimy samochód, dokumenty i zapłacimy za auto nawet w przeciągu kilku godzin od pierwszego kontaktu.

Brak przeglądu technicznego i ubezpieczenie OC

Jeżeli samochód nie posiada przeglądu technicznego to nie jest to żadną przeszkodą do sprzedaży nam danego auta. Samochód możemy odebrać lawetą, dzięki czemu nie ma obaw o mandaty za poruszanie się bez ważnego przeglądu po drogach publicznych.

Jeżeli dopiero co wykupili Państwo ubezpieczenie OC to jest możliwość odzyskania pieniędzy za niewykorzystany okres ubezpieczenia. Udostępniamy wzór wniosku do wysłania ubezpieczycielowi, a my wtedy kupujemy swoją nową polisę OC na samochód. Brak ubezpieczenia OC nie jest przeszkodą do sprzedania samochodu w naszym skupie aut Warszawa.

Wycena samochodu online

Oferujemy na naszej stronie Formularz, w którym podają Państwo dane samochodu z możliwością dodania zdjęć. Nasi eksperci na podstawie tych informacji przygotują ofertę odkupu. Nasza usługa skupu aut za gotówkę daję możliwość ekspresowego spieniężenia nawet uszkodzonego samochodu. Po wypełnieniu formularza oddzwonimy i odkupimy samochód nawet w kilka godzin. Jeśli mają Państwo problem z formularzem, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego, bądź SMS'owego. Chętnie odpowiemy na każde pytania.

Pomoc przy dokumentach do sprzedaży samochodu

Czasami zgłaszają się do nas osoby które odziedziczyły samochód, bądź zgubiły ważne dokumenty takie jak: Dowód rejestracyjny, czy umowa/faktura kupna pojazdu. Nasza firma - skup aut Warszawa - współpracuje z kancelarią prawną, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc z problemami prawnymi. Zaginione dokumenty pomagamy odtworzyć, tak aby bez problemu sprzedać pojazd. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, jeśli posiadają Państwo pytania odnoszące się dokumentacji i procesu sprzedaży nam samochodu.

Podejście do klienta w skupie samochodów Warszawa

Zdajemy sobie sprawę jak ciężko sprzedać samochód na rynku wtórnym. Nasza usługa ułatwia życie klientom. My w przeciwieństwie do innych skupów, czy prywatnych kupujących nie marnujemy czasu sprzedającego. Wyceniamy samochód zdalnie, na miejscu weryfikujemy dokumenty i stan auta i w ciągu godziny wypełniamy formalności. Na życzenia klienta możemy zapłacić gotówką, bądź przelewem ekspresowym. Dajemy najlepsze stawki na rynku skupu samochodów w Warszawie. Dzięki naszej usłudze, sprzedaż samochodu staje się szybka i bezproblemowa.

Najnowsze wpisy

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram